Kniha návštěv

Re: U Stálého

Miloš 14.03.2015
Ahoj Davide. To nás mrzí. Myslím, že se tam změnila obsluha, ale za nic nemohu ručit. Zkusím informovat majitele. Budeme asi týden nato ( koukni do kalendáře akcí) v hospodě Pokrok, kousek od Budějárny. Rádi vás tam uvidíme. Jídlo a pivo skvělé!!!

Vodárna

Vladimír 28.02.2015
Nám, tj. Poslednímu štychu, se poslední Vodárna taky velice líbila. Miloš nás, řadové členy kapely, vychválil do nebe ale sebe, přirozeně, chválit nemohl. Proto tak činíme touto cestou: Miloši, byl jsi skvělej !

Re: Vodárna

Miloš 04.03.2015
Tak to mě opravdu překvapilo. Chválit se muselo protože ono se skvěle hrálo, takže pochvala byla na místě. Samozřejmě děkuju za to, že si na mě nékdo vzpomě.
Miloš

aktualizace

Béda 26.01.2015
Ahoj Hoši, slyšel jsem, Vás minulý týden, bylo to super, ale aktualizace Vašich stránek, včetně kalendáře akcí 2015, které máte pod hlavičkou 2014 nějak nesedí...chtělo by to na tom zapracovat, nebo vyměnit či přestat platit administrátora stránek (nevím, zda si to děláte sami, nebo najímáte lidi)...každopádně máte v tom lehký chaos, což mě osobně nevadí, jen na to upozorňuji a příště přijdu zas..držím pěsti, ať Vám to hraje dál a dál. Béda

Re: aktualizace

Miloš 27.01.2015
Ahoj Bédo
Aktualizaci stránek si děláme sami a mám to na starosti já. Takže tvoje oprávněná kritika jde přímo na mojí hlavu. Není na co bych se vymlouval, takže mohu jen slíbit, že se to zlepší. Děkujeme za schovívavost a já děkuji za příspěvek, i když byl kritický. Aspoň vím, že stránky nedělám sám pro sebe, ale že se na ně alespoň občas někdo podívá. To je pro mě ta pravá motivace udržovat je stále aktuální. Budu rád když zase napíšeš.

Re: Re: aktualizace

Béda 28.01.2015
Ahoj Miloši, osobně se určitě neznáme, což je fuk, ale kde nic - tu nic...žádná změna :-)...jak jsem už psal, mě to nevadí, já si Vás vždycinky najdu :-)...jde o jiné, další...:-)

rustikální basový nástroj

Imrich 14.06.2014
Zdravím, ten nástroj se jmenuje Basso a v ČR je hned několik jeho výrobců. Hraji na něj už 10 let a je to slušná náhrada za kontrabas.

Re: rustikální basový nástroj

Miloš 19.06.2014
Díky Imro za informaci. Viděl jsem to prvně v životě a myslel jsem, že hrajou na kanystr od vody. Blues Jamboree mají i hezké video s basou z násady od smetáku, provazu a obráceného barelu. Tam, ale hostorii znám. Podívám se na internet na Basso. Třeba někoho přesvědčím aby si s námi na Basso zahrál. Měj se hezky a ať ti to Bassuje.

Vodárna

Zorro 21.05.2014
Poslední Vodárna byla super, jen tak dál !

Re: Vodárna

Miloš 23.05.2014
Díky za ocenění, v září si to dáme znova. Už se těšíme. Doufám, že přijdeš Zorro.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Poslední štych +420 602 641 840 milos.susek@seznam.cz