Kniha návštěv

analfabet

Béda 27.09.2016
V příspěvku z 5.9.2016 - by mělo být ve slově objevíme "je", nikoliv "ěv"...omlouvám se...ale to tak BYJE DO VOČÝ...jinak dobrý, držím Vám pěsti a stále chodím na Vaše vystoupení...:-)...zdravím Béda

Re: analfabet

Poslední štych 02.10.2016
Jo jo chyby, chyby, chyby. Nemám co bych uvedl na svou obhajobu. Svého činu lituji. Opravil jsem to. To je asi tak všechno.

Administrátor.

asi další omyl

Béda 05.11.2015
" 3.11.2015
V pravo dole najdete nové video (Markéto, Markéto) z našeho nedávného vystoupení v restauraci U Vodárny".

Není to video náhodou vlevo dole?

Re: asi další omyl

Zorro 04.12.2015
Záleží na úhlu pohledu. Pro toho kdo sedí v monitoru a hovoří se čtenářem je to vpravo, pro toho kdo čte článek je to vlevo.

viróza?

Vlasta 05.07.2015
Nedá mi to, musím si postěžovat. Poslední hraní u Šváry kapelník zrušil z důvodu VIROZY!!! Není to zbabělost? Když vzpomenu na našeho prezidenta,který zasažen těžkou ale opravdu těžkou virozou, se zúčastnil prohlídky korunovačních klenotů, nehledě na svůj stav!!. Je to hrdina!! Tak jak, kapelníku, jdeš do sebe?

Re: viróza?

Miloš 17.09.2015
Tak tady je odpověď jasná. Kam já se hrabu na velikány jako je prezident. Navíc je známá věc, že smrtelná mužská choroba na 7 písmen je RÝMIČKA. Zbývají mi jen dvě věci: 1. znovu se omluvit 2. nechat se očkovat.
Což znamená že jdu do sebe. Snad nezabloudím.

U Vltavy

Vlasta 19.06.2015
Ahoj, nevím kdo je Váš dopisovatel Béda, zřejmě hnidopich. Aby napsal, že z vašeho hraní je slyšel vřelý pesimismus, který lidem vnutí jasnou myšlenku "tak blbý ten život přece není", je malicherný. U šváry - Sváry- to bylo super, jste koncert od koncertu lepší. Jsem svědkem, že stála fronta na možnost zahrát si s vámi aspoň jednu písničku. Když mu půjčíte nástroje. No, které kapele se to stává? V.

Re: U Vltavy

Miloš 20.06.2015
Béďa je trochu šťoura, ale většinou má pravdu. Pro mě je těžké psát na stranky a nedělat chyby, nejsem ten správně exaktní typ. Takže nakonec uvítám když mi někdo udělá korekturu. Upozorní na chyby v datech a časech. Rozhodně to nevnímám negativně. Miloš

Re: Re: U Vltavy

Béda 30.06.2015
Pokud je Béda "trochu šťoura", tak se tímto moc omlouvá a byla to jeho poslední návštěva na Vašich stránkách. Neměl jsem v úmyslu Vás poškozovat...naopak...srdečně zdravím Poslední Štych a přeji hodně úspěchů...

Re: U Vltavy

Béda 30.06.2015
Velectěný Pane Vlasto, nejsem především žádný hnidopich, to bych si vyprosil. Jsem obdivovatelem skupiny Poslední Štych, možná že až příliš potají chodím a poslouchám jejich vystoupení a moc si je užívám. Snad proto mám pocit, že s odkazem na jejich webové stránky a svými připomínkami jim pomáhám ke kvalitnější úrovni jejich presentace...A teď k Tobě Vlastíku...Nejen, že neumíš po sobě přečíst a případně opravit, co jsi sám napsal, než to odešleš (viz "z vašeho hraní je slyšel"), asi mělo být "slyšet", ale ještě navíc neumíš ani používat "cizí slova"...namísto "vřelý pesimismus", si možná myslel a chtěl napsat "vřelý "optimismus"...to by sedělo víc...nebo jsi chtěl tuto kapelu zahanbit????...doporučuji méně chlastu a více češtiny, nebo méně rozumů a více uvažování :-)...nebo nepoužívat slova, kterým sám nerozumíš...S úctou Béda :-)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Poslední štych +420 602 641 840 milos.susek@seznam.cz